2021 Patent Ve Marka Vekilliği Sınavı Hazırlık Eğitimleri- 3. Temel Eğitimi (26, 27, 28, 29 ve 30 Haziran 2021)

Değerli Meslektaş Adaylarımız.

Patent ve Marka Vekilliği Sınavları Türk Patent ve Marka Kurumu tarafında bu yıl Ekim veya Kasım ayında yapılacaktır. Her sınav dönemi olduğu gibi Patent ve Marka Vekilleri Derneği olarak Sınavlara Hazırlık TEMEL EĞİTİMLERİNDEN ÜÇÜNCÜSÜ 26, 27, 28, 29 ve 30 Haziran 2021 tarihleri arasında yine online olarak aynı program ve aynı katılım ücreti ile yapılacaktır. 

Planlanan 3. TEMEL EĞİTİM’in Programı ve katılım formu ekte yer almaktadır. Programına katılmak isteyenlerin ücret dekontu le birlikte katılım formunu doldurup yk@pem.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Daha önce ön kayıt yaptıranlara öncelik tanınmış olup 11 Haziran 2021 tarihine kadar katılım formu ve ücret dekontunu göndermeleri hakinde öncelikli olarak kayıtları kesinleştirilecektir.

Bu TEMEL eğitimlerin sonrasında “Patent Vekilliği” ve “Marka Vekilliği” Sınavları için ayrıca, ayrı ayrı, konuları ayrıntılı biçimde içeren daha kapsamı eğitim içerikleri ile ayrı Hazırlık Eğitimleri planlanmıştır. Sözkonusu ayrıntılı eğitimler için eğitim içerikleri ve katılım ücretleri ayrıca duyurulacaktır.

Program ve Katılım formunu indirmek için TIKLAYINIZ

 

Bilgilerinize sunarız.

PEM Yönetim Kurulu