PEM TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN 16 EKİM 2018 SALI GÜNÜ ANKARA’DA VEKİLLER ARASI İSTİŞARE TOPLANTISI HK.

Değerli Meslektaşlarımız,

Bilindiği üzere 6769 Sayılı SMK ve Uygulama Yönetmelikleri birbuçuk yıldan daha fazla süredir yürürlüktedir. Türk Patent ve Marka Kurumumuz Uluslararası Araştırma ve İnceleme Ofisi olarak yetkilendirilmiştir. Bizler Patent ve Marka Vekilleri olarak bu gelişmelerin tümüyle içinde yer almaktayız ve bu mevzuatın uygulanmasınde müvekkilerimiz ile Türk Patent ve Marka Kurumu arasında önemli bir köprü görevini yürütmekteyiz.

 

Patent ve Marka Vekilleri Derneği olarak mesleğimiz ile ilgili bugünkü durumu, sorunları, gelecek için yapılması gerekenleri görüşmek üzere 16 Ekim 2018 Salı günü Ankara’da Vekiller arası İstişare Toplantısı gerçekleştirmeyi planladık. Toplantıda konular tartışılacak ve görüş ve önerilerimiz Derneğimiz tarafından Türk Patent ve Marka Kurumumuza iletilecektir.

 

Toplantı yeri ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

 

Tarih: 16 Ekim 2018 Salı

Saat 14:00 – 17:00

Yer: GRUP OFİS MARKA PATENT (Yeni Adres)

Adres: Atatürk Bulvarı No:211/11 06680 Kavaklıdere Ankara

Katılım ücretsiz olup, organizasyonun sağlıklı yapılabilmesi için İsim Soyad, katıldığı şirket, iletişim telefonu ve e-posta bilgilerinizin en geç 11 Ekim 2018 Perşembe gününe kadar, yonetim@pem.org.tr adresine bildirilmesini rica ederiz.

 

PEM Yönetim Kurulu

Copyright 2020 | PEM | Tüm Hakları Saklıdır